Ежедневный радиожурнал со звуком. Иногда с юмором. Всегда с картинками

07.05.2017

Защита входа приёмника от статики

 Цитата:   Вибачте та в мене знову питання. В якості захистного дроселя я можу використати такий як на фото ? https://drive.google.com/file/d/0B9NPO_hhZEoNdGhrNFYtTHFnanM/view?usp=drivesdk  На частоті 97кГц. він має 27мкГн.
P.S. Дросель, це той що на вході AG604-89
З повагою Олексій

Доброго ранку Алекс. Питання з дроселем досить складнe, і той, що на Вашому фото скоріше всього не підходить. Він буде краще як дроселя навантаження, якщо залишити на "біноклі" пiв вiтка.  Якщо Ви не будете приймати супутники на 1.2  і 5.6 ггц, то можна залишити один вiток. Опір захисного дроселя L1 по ВЧ повинeн бути як мінімум у десять разів більше опору вхідного ланцюга. Але багатошарові котушки використовувати не можна так як спільно з паразитної ємністю утворюються паразитні резонанси які зводять нанівець амплітудно-частотну характеристику приймача. Тому дросель мотається одним дротом, довжиною НЕ більше ЧВЕРТІ ХВИЛІ на найнижчій частоті з прогресивним намотуванням і спеціальними заходами щодо зменшення паразитної ємності. Секції за десять витків намотані з різним діаметром та розведені в просторі як на фото. У нижньому кінці можна послідовно додати дросель на фериті.  І навіть це компромісний варіант, але він дозволяє роботу приймача з закороченным по постійному струму вхiдом (статiка). 

© Copyright 2011-2021 UY2RA,    All rights reserved.    Все права защищены.    Пожалуйста уважайте их. Использование материалов c этого сайта разрешается только с указанием АКТИВНОЙ ссылки на этот сайт.

FREE & OPEN UKRAINIAN HAM  RADIO  BANNERS NET