Ежедневный радиожурнал со звуком. Иногда с юмором. Всегда с картинками

Доставка квітів Чернігів

18.09.2022

Радість повернення друга

Не приховуватиму: за життям у мене завжди були улюбленці. Серед супутників це FO-29 :-) По-перше, високоорбітальний. Тобто, можливі міжконтинентальні зв'язки. По-друге, досить хороша енергетика: завжди добре чути. І, головне, не можна його вирубати перекачав сигналом, не як АО-7 :-)  Майже всі свої зв'язки DX я провів на FO-29 і AO-7. Приблизно півроку тому батареї Фуджі стали втомлюватися. За поточними орбітами він поменшав на сонячних променях і відповідно виникла небезпека його "злiту з котушок". Тому тоді ж наземна команда в Японії обмежила його роботу включеннями лише тоді, коли він летів над Японією. Ну, щоб не втратити контроль повністю. 
 І ось зараз я знову отримую задоволення від його роботи. Приємно чути старого друга :-) Чути oчхор. Зв'язок, правда, один, але оскільки окрім Європи нічого не чути, я задовольнився :-)
© Copyright 2011-2021 UY2RA,    All rights reserved.    Все права защищены.    Пожалуйста уважайте их. Использование материалов c этого сайта разрешается только с указанием АКТИВНОЙ ссылки на этот сайт.

FREE & OPEN UKRAINIAN HAM  RADIO  BANNERS NET