Ежедневный радиожурнал со звуком. Иногда с юмором. Всегда с картинками

Доставка квітів Чернігів

19.09.2022

Можливість спробувати

Багатостраждальний тричі поранений і двічі пройшовший через клінічну смерть Оскар-7 стабілізувався і ось уже цілий тиждень чітко працює за програмою непарний день мода А, парний мода B. Відмінна можливість спробувати себе в космічних подорожах: у всіх є діапазон 28 МГц, точніше 29.450 та ще радійка із частотою близько 145900. Те, що вона тільки FM нехай вас не бентежить. На малій швидкості маніпулювати можна просто тангентою. Або вказівним пальцем або за всіма правилами, прогинати кисть :-) 


У зв'язку з тим, що батарей на супутнику немає і напруга там присутня тільки на сонячних панелях і в конденсаторах, сигнал сильно chirp, тому в телеграфі великі швидкості приймати не можна, а на малих ми майже все приймаємо. 
    Нижче аудіо свого CQ на приймач 10 метрів. Помітно, що маніпуляція qsk :-) До речі, якщо на будь-якому трансівері включити цей режим, то цілком можна передавати макроси ?-). У мене логер Log4OM, у нього макроси можна передавати тільки через winkey, так я тупо емулюю все за допомогою CWType. Дуже зручно, макросів можна записати багато, а Winkey коштує дорого. 
Осар летів уже над північним полюсом, відстань дуже велика. Коротше кут місця 3 градуси, тому неголосно. Ну і обертається, тому QSB. Одним словом запрошую охочих хоча б послухати "мертвий" супутник на десятці. Якщо одразу не почуєте, не переживайте. Потужність там одиниці міллiват. 
© Copyright 2011-2021 UY2RA,    All rights reserved.    Все права защищены.    Пожалуйста уважайте их. Использование материалов c этого сайта разрешается только с указанием АКТИВНОЙ ссылки на этот сайт.

FREE & OPEN UKRAINIAN HAM  RADIO  BANNERS NET