Ежедневный радиожурнал со звуком. Иногда с юмором. Всегда с картинками

Доставка квітів Чернігів

18.09.2022

Свято винограду

  Садок в якому можна встановити антенні - це не лише права, а й обов'язки. Косити траву, обрізати дерева, збирати яблука та виноград... Учора було свято винограду. Дружина з нього робить чудове столове вино. Але працювати довелося всім, включаючи онучку. 
Майже цілий день сільгоспробіт з одного боку стомили, з другого ми цілий день провели на свіжому повітрі. І, головне, могли спілкуватися з онукою, яка у звичайному режимі не випускає з рук мобілку. До вечора вино ще не було готове, тому пили чай :-)
    Після "обрізання" виноградних лоз став видимим мій антенний кабель-зріст. Коли я купив цей будинок, радіорубки ще не було, тому я зміг закласти у стіну квадратний профіль із розрахунку на два-три кабелі. Але апетит приходить під час їжі і зараз у мене в кімнату входить 16 фідерів. Це окремі антени на 160, 80, 40, 30, 10, 2 і 0,7 метра, а також один трайбендер 10/15/20 метрів, оглядова LW 100 метрів і ось тепер пара складених "гало" на діапазон УКХ мовлення і на 144 для місцевих зв'язків и 5 єлементів на 144 на вісоте 14 метрів. А ще три квадрати на Чернігів УКХ та 11 елементів на 433 туди ж під дахом. Разом 16 антен, тоб то кабелів.

Може це вже манія, але дуже зручно якщо треба чогось нестандартного, наприклад, поприймати сусідські метеодатчики, або якийсь студентський супутник, а вони не завжди на радіоаматорських діапазонах.


© Copyright 2011-2021 UY2RA,    All rights reserved.    Все права защищены.    Пожалуйста уважайте их. Использование материалов c этого сайта разрешается только с указанием АКТИВНОЙ ссылки на этот сайт.

FREE & OPEN UKRAINIAN HAM  RADIO  BANNERS NET