Ежедневный радиожурнал со звуком. Иногда с юмором. Всегда с картинками

Доставка квітів Чернігів

16.09.2022

На бис. Репост.

  Ми, українці, взагалі особлива нація :-( У нас кричуще безкультур'я називається менталітетом. Войовниче невігластво завжди видається за принципову позицію. І як особлива заслуга поважається вміння пофарбувати власні інтереси в інтереси національного прапора, у суспільні:-). Сумно, але нам з цим жити. И не тiлькш нам, до речi. Українці не хочуть знімати рожеві окуляри і одягати просто окуляри, які покращують зір, це я про становище в країні взагалі і в українському радіоаматорстві зокрема. Саме тому Гоголь писав у Росії, а Сікорський побудував гелікоптер в Америці. Не хочуть люди чути інших, бачити не очевидне та шукати інших шляхів крім як повторюючи вчорашній день. Втім, не одні українці живуть із зав'язаними очима. Ну це я так, до речі. Тому що рух історії (розвиток) не зупинити і дедалі більше люди починають бачити не очевидне. Коли починає працювати здоровий глузд, знання та інтелект багато звичних речей починають виглядати інакше. Як багато можна змінити на краще, переступивши через шори так званого менталітету. Або традицій. Називайте, як хочете. Ось, наприклад, як виглядає сьогодні радіоприймач із MP3 програвачем.

USBRX2

3 bubble spirit 450x311

   Чи не правда, навіяно SDR поняттями та кубесатами? А заразом магією коливань стрілки аналогового приладу в такт з далеким голосом? 
  Якщо не слідувати інстинктам самозбереження, що наказує орієнтуватися тільки на вже пройдений шлях, відомі факти і життєвий досвід, то стає можливим і реальний діалог і предмети, що оточують нас, стають функціональнішими та досконалішими. Ось вирішення проблеми з орієнтацією фотоапарата (горизонталь та вертикаль важливі для фотографій високої роздільної здатності). Скажіть, що щось із цього створено з невідомих раніше матеріалів чи принципів?!   Вся річ у розумі,  весь сенс у баченні!


  Наприклад, відомий, широко поширений і, як би я сказав, традиційний, диполь при розгляді під збільшувальним склом і завданнями сьогоднішнього радіоаматора трансформується з ось цього ось у це.

   Майже всi, хто розуміє в проводах відразу побачить, що друге рішення є еквівалент першого з економією простору і матеріалу. А той, хто має поняття про резонансні властивості диполя, відразу скаже, що добротність кожного з диполів у другій версії вище і діаграма спрямованості наближається до ідеальної для випадку з радіоаматором - кругової (він ніколи не знає з якого боку прийде цікавий сигнал). Таким чином це яскравий приклад того, що відоме раніше може бути успішно трансформовано під вимоги сьогоднішнього дня: простота та економічність диполя була доповнена реформацією для покращення його споживчих якостей.
  Ще один аргумент за пошук не спирається на постулати, щоб завжди бачити не очевидне, фрактальні антени. Принцип я вже описував, хочу тільки звернути увагу, що рішення було знайдено в процесі мислення при "відключенні" всіх відомих раніше рішень. Таким чином (застосовуючи фрактальні антени) були отримані просто чудові практичні результати в мобільних пристроях. Скажу більше, зараз найкращі уми "мобілізації" думають над антенами на принципі надпровідності.
   Здоровий глузд стверджує, що радіоаматорство - це хобі. Тобто радіоаматори – це однодумці. І конфлікти в радіоаматорстві можуть бути лише між тими, хто в радіоаматорстві представляє бізнес або саме радіоаматорство є їхнім бізнесом. Небажання двох сторін конфлікту шукати рішення не у вчорашньому дні в кращому разі призведе не до кращого вирішення, а до меншого з двох лих :-( І до сьогодні радіоаматори Чернігівщини розрізнені і більше часу проводять у суперечках ніж у згоді. Настав час пошукати рішення краще. Особливо зараз. Майже всі відомі мені радіоаматори здатні (і бажаючі) формувати життя та правила чернігівської спільноти борються за реанімацію ЛРУ та традиції старовини. Мені не дуже хочеться до консерваторів :-(  Чекатимемо нових лідерів з новими ідеями
© Copyright 2011-2021 UY2RA,    All rights reserved.    Все права защищены.    Пожалуйста уважайте их. Использование материалов c этого сайта разрешается только с указанием АКТИВНОЙ ссылки на этот сайт.

FREE & OPEN UKRAINIAN HAM  RADIO  BANNERS NET