Ежедневный радиожурнал со звуком. Иногда с юмором. Всегда с картинками

Доставка квітів Чернігів

14.09.2022

Любознательным. Тренировка

Спочатку приймайте телеметрію в телеграфі з одного з літаючих супутників серії XW2-X. Розклад орбіт візьміть у Орбітрона, частоти в блокноті=довіднику UY2RA/JE9PEL наприкінці сторінки блогу Гоші радиста. Тобто тут снизу сторiнки. У нашому прикладі це XW-2A на частоті 145 660 кГц плюс/мінус Доплер. Раджу одразу записати звук. Потім буде легше :-) Отримайте приблизно таку фонограму:

На сторінці дуже активного радіоаматора https://www.dk3wn.info/wp/digital/  скачайте програму яка переведе телеграфні рядки у дані телеметрії (в таблицю). Якщо програма вередує, скачайте апдейт (латку)- https://www.dk3wn.info/files/ocx.zip  Файли розархівуйте в папку WINDOWS/SYSTEM, якщо машина 32-розрядна.

   Потім запускаєте програвач і записуєте телеграфні сигнали прямо в порожнє вікно програми-декодера. Після прийому кожного рядка, який починається з позивного (у нас BJ1SB) і закінчується словами camsat camsat в табличці з'являтимуться цифри параметрів телеметрії. Рядки щоразу відрізняються і вибираючи будь-який параметр у нижній частині можемо бачити зміну цього параметра у часі. У нашому прикладі прийнято 5 рядків, тож графік із п'яти стовпців. Якщо цифри не з'являються або всі рівні нулю, значить при записі телеграфу ви припустилися помилки :-) Тренуйтеся :-)


© Copyright 2011-2021 UY2RA,    All rights reserved.    Все права защищены.    Пожалуйста уважайте их. Использование материалов c этого сайта разрешается только с указанием АКТИВНОЙ ссылки на этот сайт.

FREE & OPEN UKRAINIAN HAM  RADIO  BANNERS NET