Ежедневный радиожурнал со звуком. Иногда с юмором. Всегда с картинками

Доставка квітів Чернігів

09.08.2022

Дружити добре

   Ще восени у мене сталася пригода. :-( Кабель УКХ антен до щогли був прикріплений ізолентою Від спеки все розплавилося і кабель під власною вагою став помалу "осідати" вниз. Зрозуміло, що я цього не бачив. Ну і бог би з ним, але я дозволив крутити свої антени через інтернет. Ну, якщо пам'ятаєте WEB SDR з дозволеними "крутилками на КВ та УКХ. Якийсь жартівник зі сходу "замовив" вертикальний кут для стріл на 144 рівний 180 градусів:-( Зрозуміло, що ротатор Yaesu G-800DXA такою дурною командою з легкістю відірвав кабель, що провис :-( Спочатку зима, потім війна, потім проблеми зі здоров'ям ... Коротше тільки минулого тижня кинув клич про допомогу. 
Знадобилося лише три дні. Вісiм  бійців у ряд за 15 хвилин уклали щоглу на землю.   Завжди май 100 друзів :-) Тепер моя частина.....
Будь-яку антенну систему раз на три роки треба опускати Китайські роз'єми трохи проіржавіли. Від сонячного ультрафіолету потріскалися не лише пластикові хомути, але й ізолятори. Все доводиться переробляти. Але краще зараз, на землі, ніж потім воно відвалиться на 12 метрах :-) Тож веселимося від душі.


© Copyright 2011-2021 UY2RA,    All rights reserved.    Все права защищены.    Пожалуйста уважайте их. Использование материалов c этого сайта разрешается только с указанием АКТИВНОЙ ссылки на этот сайт.

FREE & OPEN UKRAINIAN HAM  RADIO  BANNERS NET