Ежедневный радиожурнал со звуком. Иногда с юмором. Всегда с картинками

18.05.2022

Вдома

   Хоч як добре у відпустці, розумієш, що день розплати близький: вже завтра на роботу. Але ще треба доїхати до хати. См. попередній пост :-( Їхали довго та як туристи: зовсім інша країна. Близько години дня на окружній під Черніговом зустрічає група підтримки в особах Валентина UW3RR та Ігоря Сили UR5RBV. Спорядження: каністра бензину та трос для буксирування. Слава богу трос не знадобився, а бензин був до речі. Подякував за страховку, обговорили плани й надалі, через єдиний цілий міст за всю дорогу – авторозв'язка Чернігів-Славутич – їдемо додому. Під самим містом на узбіччі зустрілася рідкісна конструкція, напевно, дуже старий варіант. Принаймні, я марку не впізнав. Зате побачив, як воно вигоряє: залізо і те потекло. Всередині лише залишки двигуна.
Коли вивантажили всі валізи, мішки, пакети і згортки бiля хати, сам не повірив, що стільки можна було заштовхати в мою Волгу. Але все занесено в будинок. Кава з дороги та горілка (окремо) і ось вiн - кабінет. Цитую "...богат как царь морской... Родники мои серебряные  Золотые мои россыпи". Серце так зраділо бардаку на столі, що побіг пити валеріанку. До чого ж я люблю ці плати, мікросхеми, болтики, гвинтики ... Ну а для тих хто розуміє (ну щоб сам побачив :-) i знизу і зверху вироби на Ардуїно. Напевно пізнє кохання вже до кінця.... :-)
А ще послухав свої трансівери. Два місяці лише віртуальні приймачі та передавачі, чужі антени і замість верньєра – мишка. Все через інтернет. Хто хочеш, заплаче. А я ні. Мені радіо подавай і в борщі, і в каші... На закусь понюхав каніфоль.  Все. Вже можна йти на роботу.
© Copyright 2011-2021 UY2RA,    All rights reserved.    Все права защищены.    Пожалуйста уважайте их. Использование материалов c этого сайта разрешается только с указанием АКТИВНОЙ ссылки на этот сайт.

FREE & OPEN UKRAINIAN HAM  RADIO  BANNERS NET