Ежедневный радиожурнал со звуком. Иногда с юмором. Всегда с картинками

22.05.2022

Дружте з начальством

Через те, що я останнім часом пристрастився до мікроконтролерів у ящику з напівфабрикатами, лежить дві поворотки на Ардуїно. Одна простенька, друга з наворотами, самому подобається :-) Прикол у тому, що куди куди повернути треба набирається на тастатурі. Та й екран гарний. Можна регулювати швидкість обертання, є ручний старт/стоп. 

 Та й взагалі багато регулювань. На мікропроцесорі все ж таки... Одним словом все б добре, але самі виконавчі устрій закінчилися. Тобто мотори та редуктори. 

І тут я згадав, що мій начальник бавиться всякими технологічними штучками. 3D принтер у нього точно є. І попросив я його надрукувати мені редуктор від  http://remoteqth.com Бо з цим начальником я можна сказати дружу, він мені не відмовив. Збігав у магазин за пластиком, і надвечір привалило мені щастя :-) Але це - не все. Потрібні дві алюмінієві (або алюмінієві) пластини 200х200 мм і товщиною хоча б 4. Кришка та дно. Тепер ходжу шукаю де б приклянчити. Жираюся :-) А сам редуктор гарний. Принаймні мені око радує.
 Комментариев нет:

Отправить комментарий

© Copyright 2011-2021 UY2RA,    All rights reserved.    Все права защищены.    Пожалуйста уважайте их. Использование материалов c этого сайта разрешается только с указанием АКТИВНОЙ ссылки на этот сайт.

FREE & OPEN UKRAINIAN HAM  RADIO  BANNERS NET