Ежедневный радиожурнал со звуком. Иногда с юмором. Всегда с картинками

Доставка квітів Чернігів

16.05.2022

Пишаюся нацією

  та собою :-) Про себе жартую. Але до справи ближче. Я тимчасово переміщена особа. Історія довга, всю розповідати не буду. Коротше вивіз своїх дівчаток від гріха подалі в хлібне місто Бердичів. Місто реальною загрозою нелякане. Тривога звучить у середньому як у всіх. Але незважаючи на приліт двох Іскандерів у березні, народ у сховища не біжить. Усі фаталісти. Внучка спочатку дуже "смикалася", є досвід життя під обстрілами. Але поступово звикла і почала спати як до війни, без кошмарів. Точніше до 9 ранку :-) До хорошого звикаєш швидко: за тиждень перестали купувати харчі "на запас". Вільного часу – вагон. Місту понад 500 років, багата істроія, кілька музеїв. Коротше два місяці минули як один день. Однак жити на щось треба, настав час на роботу. Я в Славутичі оформив усі, що можна відпустки, але вже через тиждень мені на роботу.  І тут настає розплата за легковажність: я житель країни неляканих ідіотів. Хто вірить у те, що від війни можна виїхати далеко? За тиждень виїжджати, а у місті ніде немає бензину. Оскільки ми всі два місяці гуляли пішки, то не помітили, коли він зник. 

  Але біда швидко вчить. Спочатку я не ставав у довгі черги на заправку. Потім я не ставав у чергу на заправку з самого ранку. А в інтернеті міністр каже, що ось завтра вже все буде.А через 5 днів стояння в черзі зневірився. Бензину чи нема весь день, чи він закінчується за дві машини до мене. Зважаючи на те, що зі мною в одній черзі стоять дорогі БМВхи і Мерси зрозумів, що чорного ринку немає. Винятки для військових та аварійних служб. Я, як законослухняний, пишаюся собою, не шукаю обхідних шляхів. Але на роботу вже післязавтра, а ще з пустим баком. А норма – 15 літрів на машину. А мені до Славутича треба як мінімум 50. Я жодного дня у житті не прогуляв. Соромно. Та й жити на щось треба. Але ж тут як бути? Іншого нема - пішов чолом бити дівчаткам на касі. Вони кажуть, ні. Усі питання до начальника. Пішов. Вийшла молода жінка. Чесно розповів, що дурень, що вірив інтернету і прогавив критичну точку. Вислухала. Сказала, що подумає над моєю бідою і зателефонує коли точно приїде бензовоз, щоб напевно в чергу стати і купити свою норму.  Більше нічого не сказала.  А ввечері зателефонувала і сказала, що знайшла можливість заправити мене на потрібну кількість бензину - дві норми. Значить, пам'ятала весь день про мою біду. Дружина потім і цукерки носила і грошей. Не взяла. Сказала зараз усім важко. Такі ми українці: до ворогів злі, до своїх добрі. Навіть до дурнів :-) Завтра додому.
© Copyright 2011-2021 UY2RA,    All rights reserved.    Все права защищены.    Пожалуйста уважайте их. Использование материалов c этого сайта разрешается только с указанием АКТИВНОЙ ссылки на этот сайт.

FREE & OPEN UKRAINIAN HAM  RADIO  BANNERS NET