Ежедневный радиожурнал со звуком. Иногда с юмором. Всегда с картинками

15.05.2022

Як діти? Чі ні?

Сьогодні, дивлячись у телевізор, про людей, згадав як нещодавно слухав 40-ку. Звичайно ж, випадково, звичайно ж у SSB, підслухав розмову старшого товариша з більш "зеленим". Обидва з недалека. Старший нарікав, що ось лампа, ГК-71 " села " (втратила емісію), одна працює, а друга " села", але йому дуже знаюча людина підказала помити як слід лампу в пральному порошку і вона "стане як нова, запрацює аж бігом". Молодший товариш, делікатно став натякати, не розумію, мовляв, як зміняться внутрішні властивості лампи, якщо її помити. На що старий, сліпо віруючий "знаючій людині" навіть образився, відповідає, що "людина, яка це розповіла, дуже знаюча і серйозна, що ж вона, брехати буде ...".
Свята простота. Літні люди як діти. Не можна їх дурити. Так, не знає він нічого з галузі радіотехніки, але як би я хотів щоб мені хтось так вірив. Мені просто стало сумно. Гірко стало, за старого прикро. Дуже хочеться вірити, що "знаюча людина" просто невдало пожартувала, але останнім часом все частіше і частіше помічаю що і радіоаматорський світ, слідом за звичайним, стає все жорстокішим за саркастичною тезою Антон Палича: "Люди, люди - породження крокодилів".  А я завжди вважав, що радіоаматорство - найлюдяніше хобі...  
І, на жаль, сьогодні багато хто ведеться на зовсім інші небилиці.
© Copyright 2011-2021 UY2RA,    All rights reserved.    Все права защищены.    Пожалуйста уважайте их. Использование материалов c этого сайта разрешается только с указанием АКТИВНОЙ ссылки на этот сайт.

FREE & OPEN UKRAINIAN HAM  RADIO  BANNERS NET