Ежедневный радиожурнал со звуком. Иногда с юмором. Всегда с картинками

12.05.2022

Черговий музей. Облом.

Сьогодні зранку сонячно та тихо. Бензину на заправках, як і раніше, немає, знову залишаємося на другий рік. Виїжджати в дорогу під 500 км. без належного запасу дуже нерозумно. Сьогодні знову додому не їдемо. П'ємо каву і в пошуках їжі для розуму виходимо з дому. По курсу етнографічний музей, до якого раніше ноги не дійшли.
Сьогодні дійшли. Стартували на виставці арт творів із природних матеріалів: квіти, листя, солома, тополиний пух та ін. Може на фото не дуже помітно, але коли помічаєш, з чого це зроблено, враження чарівництва.


 У всьому музеї відвідувачів троє : я, дружина та онука :-) По ходу в залах та коридорах виставка старовинних клавінших: клавесин, фісгармоні, піано та австрийский кабінетний рояль J.Fritz&Sohn, просто чарівність. Іра спробувала грати, але не судилося. Звук чарівний, але деякі не мають по кілька струн, деякі не налаштовані, у фісгармоні не працює горн правої педалі. Я свої криві пальці прикласти побоявся. Хоча дуже хотілося торкнутися цих клавіш: так багато людей перебирали їх і так давно це було.... У різні часи, і за царя, і за більшовиків, і за білих.... Але все одно, торкнутися піано 1831 року - казка. У столиці б не дали :-)Але далі облом. У зв'язку з війною все більш-менш цінні експонати з експозиції зняті і поміщені в надійне сховище. У всіх 4-х залах :-( Усі вибачаються, ми розчаровані, але розуміємо - війна. Добре, що у мене в кампанії дві жінки. Вони втішилися в прилеглих магазинах :-)


1 комментарий:

© Copyright 2011-2021 UY2RA,    All rights reserved.    Все права защищены.    Пожалуйста уважайте их. Использование материалов c этого сайта разрешается только с указанием АКТИВНОЙ ссылки на этот сайт.

FREE & OPEN UKRAINIAN HAM  RADIO  BANNERS NET